در حال بارگذاری
پارس سافاری کیش
تجربه ساخت
ما همه چیز را به بهترین وجهی که شما نیاز دارید مهیا میکنیم

ما در مجموعه پارس سافاری کیش با احداث مسیری صعب العبور، قابلیت های خودروی لندکروزر را به چالش کشیده و در این میان تجربه جدیدی از هیجان را برایتان به ارمغان آورده ایم.

architek-image

علیرضا قرصی عنبران

مدیر و موسس مجموعه پارس سافاری کیش

جعبه سرویس

ماموریت ما

مجموعه ورزشی، تفریحی و توریستی پارس سافاری کیش تمامی سعی و تلاش خود را کرده است تا بتواند به قطب مهمی در صنعت گردشگری جزیره زیبای کیش بخصوص مبحث سافاری تبدیل گردد.

جعبه سرویس

چشم انداز ما

مجموعه ورزشی، تفریحی و توریستی پارس سافاری کیش با هدف توسعه گردشگری و ایجاد محیط مفرح و سالم برای تمام رده های سنی بخصوص جوانان و گردشگران جزیره زیبای کیش شکل گرفته است.

جعبه سرویس

ارزش های ما

مجموعه ورزشی، تفریحی و توریستی پارس سافاری کیش اولین برگزارکننده تورهای جذاب، حرفه ای و مهیج سافاری صحرا در ایران بوده و به همت مهندسین و متخصصین ایرانی طراحی و ساخته شده است.

مجموعه ورزشی، تفریحی و توریستی

پارس سافاری کیش

این مجموعه اولین برگزارکننده تورهای سافاری صحرا در ایران می باشد و به همت مهندسین و متخصصین ایرانی طراحی و ساخته شده است. سافاری (Safari) در لغت به معنای سياحت کردن و سياحت اکتشافی در آفريقا است و به برنامه تور گردشی اطلاق می گردد که طی آن شرکت کنندگان در تور توسط انواع خودروها و يا چهارپايان و با طی مسيری مشخص از مکان های ديدنی و جذاب بازديد کرده و از آن لذت می برند. يکی از معروفترين انواع تور سافاری، تور صحرا است که موقعيت و مسير حرکت آن نقاط بيابانی و صحرائی است. انواع وسيله نقليه مورد استفاده در اين تورها شامل خودروهای دو ديفرانسيل لندروور، نیسان پاترول، هامر، تویوتا FJ کروزر، تويوتا لندکروز و… حتی شتر می باشد. شرايط اقليمی مورد نياز يک تور صحرا طبيعت گرم و خشک بيابانی و نيمه بيابانی است. جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت مناسب برای پذیرش گردشگران استعداد بالقوه ای برای این نوع تور را دارا می باشد و شرکت پارس سافاری کیش با برنامه ریزی و سرمایه گزاری به جا، افتخار بالفعل نمودن این استعداد را دارد. ما در مجموعه پارس سافاری کیش با احداث مسیری صعب العبور، قابلیت های خودروی لندکروزر را به چالش کشیده و در این میان تجربه جدیدی از هیجان را برایتان به ارمغان آورده ایم.

مجموعه گردشگری پارس سافاری کیش
تیم ما
تیم با انگیزه ما

این یک واقعیت ثابت شده طولانی است که خواننده را از خواندن منحرف می کند
محتوای یک صفحه هنگام مشاهده طرح آن است.

چالش برانگیز ها

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین خبرها ثبت نام کنید
پیشنهادات و آفرهای ویژه، جشنواره ها، تخفیفات و... همه در ایمیل شما